BBanka krājkases


Par mums:

Esam finanšu entuziasti un dekorētāji, esam par to, lai ikdiena būtu skaistāka un sarežģītas lietas vienkāršākas. Esam jauni cilvēki, kas jūtas atbildīgi par savu naudu un grib parādīt to, ka atbildība atvieglo, nevis apgrūtina. Nauda nozīmē iespējas un no naudas nav jābaidās. Iespējas iedvesmo un mēs katrs tās varam radīt paši!

Mūsu komandā ir dažādu jomu speciālisti, tādēļ piedāvājam arī konsultācijas tādos jautājumos kā personīgās finanses, uzņēmumu grāmatvedība, finanses, iepirkumi un citi jautājumi. Šīs konsultācijas nodrošina ārštata profesionāļi, kas uzkrājuši vairāku gadu profesionālo pieredzi, nodibinājuši savas privātprakses un veiksmīgi vada biznesus.

Privātpersonām aktuālākās un pieprasītākās ir ''Valsts attaisnoto izdevumu'' atgūšanas konsultācijas. Mūsu konsultanti Jums palīdzēs atrisināt neskaidrības un palīdzēs sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, ja vēlaties no valsts atgūt izdevumus par mācībām un medicīnu. Nepieciešamības gadījumā palīdzēs sagatavot un iesniegt arī gada ienākumu deklarāciju un citus dokumentus. 

Jebkurus jautājumus par konsultācijām droši rakstiet uz info@bbanka.com vai vaicājiet, zvanot +371 26141465.


BBanka Krājkases drošas atvēršanas pamācība:

Lai izņemtu naudu, krājkase jāsasit:

1.BBanka jāieliek maisā. jo biezāks, jo labāk. Der parastie iepirkumu maisi.

2.Maiss ar BBanku jāietin dvielī, palagā vai lupatā. Arī, jo biezāks, jo labāk, bet vēl labāk, ja tas ir vecs dvielis, kurš vairs nebūs vajadzīgs.

3.Jāizraugās piemērota vieta - garāža, gaitenis, viesistabas vidus. Vieta, kur gandrīz nekad neviens ar plikām kājām neiet un kuru viegli izslaucīt. 

4.Jāatrod instruments ar ko sasist krājkasi - liela uzgriežņatslēga, gaļas vai parastais āmurs. Ieteicams kas smags metālisks.

5.Maksimāli jāatkāpjas no krājkases, lai arī ''pa gaisu'' nekas neies.

6.Krājkase jānovieto guļus. Jāsit ar āmuru, ar vidēju spēku, pa krājkases vidu. Troksnis būs kā sprāgstošai spuldzei.

7.Uzmanīgi jāattin maiss un dvielis.

8.Lasot naudu jāizmanto darba cimdi vai arī pēc iespējas uzmanīgāk jāizlasa nauda no stikliem. Īpaši uzmanīgiem jābūt bērniem!

9.Obligāti kārtīgi jānomazgā rokas! Nav ieteicams līdz roku mazgāšanai likt tās pie sejas. Jāizpurina dvielis, ja tas paredzēts lietošanai. Uzmanīgi jāizmet maiss ar stikliem. 

NB! Šī sišana ir lielākais ''action'' visā pasākumā. Ja ievēro norādes, tad traumas neradīsies, tomēr katram jābūt uzmanīgam! Īpaši ja piedalās bērni!  Nekādā gadījumā nedrīkst pašu krājkasi mest pret zemi vai sist, lai naudu dabūtu ārā. To ieteicams atvērt sekojot augstākminētajai instrukcijai. Nepieciešamības gadījumā krājkasi uz drošu sasišanu var nogādāt kādā no BBanka rezidencēm Rīgā, iepriekš sazinoties. 

Līdz 12.g.v. ieteikums bērniem krājkasi neatvērt pašiem. Gan drošāk, gan jautrāk būs krājkasi atvērt kopā ar kādu, bērnu gadījumā noteikti kopā ar pieaugušajiem!


BBanka Krājkases stāsts:

 ''   BBanka krājkases kā projekts radies pirms vairāk nekā 10 gadiem, kad mājas apstākļos tika risināta problēma, kā sakrāt naudu, ja nav rakstura. Vēlāk šis projekts kļuva par pieprasītu dāvanu draugu lokā un neatņemamu dzīves sastāvdaļu daudzās mājās. Lai sakrātu naudu, vajadzīgs interesants process, redzams rezultāts un nespēja naudai viegli tikt klāt. BBanka šiem nosacījumiem pilnībā atbilst.

Šajā ilgajā periodā ar BBanka krājkašu palīdzību, sakrāts, nopirkts, dāvināts un iepriecināts ir patiesi daudz. Cik sapņu kļūst sasniedzami, kad ikdienas sīknaudu vai mērķtiecīgus dažus eiro nedēļā ieliekam krājkasē, lai pēc gada izņemtu. Nometnes, ārsti, remonti, telefoni, rotas un piedzīvojumi, tas viss pēkšņi top pieejams. Viennozīmīgi, prieks ir visiem!

Krājkasīšu radītāji visu darbu veic savām rokām, izmeklē katru dekoru un veido iepakojumus.

Autori ir aizrautīgi finanšu pratības pētnieki un diplomēti finansisti, tāpēc informatīvie materiāli top pašu spēkiem. Viņi atzīst, ka process ir aizraujošs un klientu idejas reizēm pārsteidz visus.

Kopīgiem spēkiem izdevies realizēt gan apjomīgus dāvanu komplektus uzņēmumiem, gan krāšņus speciālpasūtījumus. Arī autori kļuvuši par aktīviem krājējiem, un nu katram nopietnākam pirkumam ir sava krājkase. Tie ar humoru atzīst, ka dažreiz jūtas mazliet apsēsti, tomēr kopumā, gan milzīgais radošais prieks, gan “nemanāmi” sakrātā nauda ļoti atvieglo lielāku pirkumu veikšanu. “Esam pat uz Itāliju aizbraukuši, katru nedēļu atliekot piecīti” priecīgi stāsta uzņēmēji, “pateicoties BBanka esam iemācījušies izvēlēties to, ko novērtējam un netērēt naudu liekiem sīkumiem.”

Naudas krāšana ir morāli grūts process. BBanka mērķis ir parādīt to, ka naudu var sakrāt arī “nemanot”. Galvenais stūrakmens ir tas, cik viegli vai grūti ir uzkrājumiem tikt klāt. Grūtības rada tas, ka nauda ir pieejama un ja rodas situācija, ka mazliet pietrūkst līdz algai vai ļoti iekārojas kas neplānots, tad krājkase tiek iztukšota vai arī nepieciešams pamatīgi disciplinēts raksturs, lai atturētos. BBanka krājkases nevar atvērt, tādēļ gluži praktiski naudu ir vieglāk sakrāt. Bet tiem, kas atrunājas ka nav no kā krāt, autori sirsnīgi iesaka tikai iesākt kaut ar dažiem euro mēnesī un process parādīšot vēl neredzētus brīnumus.

Mūsdienās ļoti aktuāla ir mainība un nedrošības sajūta. Ikvienam būtu jābūt rezerves uzkrājumiem, tomēr reālā dzīve parāda, ka tik vienkārši tas tomēr nav. Bet kad cilvēks to apzinās, viņu vēl piemeklē vainas apziņa, ka vajadzētu, bet nesanāk. Par prieku tiem, kas par šo jautājumu ir kaut reizi aizdomājušies, BBanka radītāji no savas un klientu atsauksmju pieredzes mierina, ka pietiek tikai ieviest šādu krājkasi, ievietot tajā ne vairāk kā 5 euro mēnesī un nolikt to ar apziņu, ka šī nauda ir rezerves fonds. Šo dažu euro iztrūkums budžetā nebūs jūtams. Jau ar pirmajiem mēnešiem rodas sajūta, ka “ir aizmugure”, “man pieder” un “es veidoju uzkrājumus”. Arī tas, ka sakrāto naudu var redzēt sniedz ļoti lielu morālu atspaidu un gandarījumu. Jāatzīst, tas arī ļoti attīsta pašapziņu un izveido jaunas, vērtīgas rakstura īpašības.

Šīs krājkases ir pieprasītas un kalpo gan kā praktisks instruments rūdītiem krājējiem, gan kā priekpilna dāvana tiem, kas tikai sāk. Tās daudzi izmanto arī kā ziedojumu urnas un tējas naudas traukus. Kāda vecmāmiņa uzdāvina mazdēlam naudu šajā krājkasē, lai tā netiktu uzreiz iztērēta un mazais nemaz nemanot ir sācis krāt. Kāds pāris saviem draugiem uzdāvinājis Jāņos krājkasi ar dažiem euro, lai visi kopīgi sakrātu ceļojumam uz Slēpošanas kūrortu. Jaunais pāris bankā stāstījis, ka sakrājuši pilnu “burku” ar naudu dzīvokļa pirmajai iemaksai, no Vedēju dāvinātās naudas BBanka krājkasē. Daudz priecīgu un jautru stāstu apvijis nu jau plašākai sabiedrībai pieejamais BBanka projekts.   ''


BBanka krājakases ir aicinājums no naudas nebaidīties. Tās pārstāv filozofiju ''atbildīga attieksme ir labklājības pamats''.
BBanka krājkases iespējams apskatīt sadaļā Veikals un pasūtīt rakstot uz info@bbanka.com vai zvanot pa telefonu +371 26141465.


Jaunumi, konkursi un idejas BBanka krājkases facebook lapā - https://www.facebook.com/BBankaKrajkases/.
Vēlot sirdsmieru finanšu jautājumos,

Jūsu, SIA ''ALBB Finanses'' un ''BBanka krājkases''

Par mums Presē un citur:

BBanka Krājkases Uzņēmēju pēcpusdienā Eiropas Savienības mājā ŠEIT

Kultūras Portāls 528.lv: BBanka krājkasēs naudu sakrāt var jebkurš! ŠEIT

BBanka Krājkases žurnāla Precos Jubilejas numurā kā viena no labākajām dāvanām kāzās! ŠEIT

Latvijas Avīze: Kā iekrāt, ja nav stingra rakstura? BBanka piedāvā humorīgas un skaistas krājkases ŠEIT

Dienas Bizness: Redzēt, kā nauda aug. Intervija ar BBanka radītāju Artu Liepiņu ŠEIT

BBanka Krājkases ierindotas Latvijā ražoto labāko dāvanu topā ŠEIT