Kā nepiedzīvot vilšanos krājot naudu?

Kā nepiedzīvot vilšanos krājot naudu?
Last tālāk


Cik krājkases jau ir par daudz?

Nereti ar jebko savā dzīvē aizejam galējībās, tostarp ar savas naudas pārvaldības paradumiem. Piemēram, krāšanu.

Lai arī cik savādi tas nešķistu (jo lielālā daļa cilvēku tomēr izvēlas neveidot finansiālos uzkrājumu vai arī tos dara vienā vietā vai vienam mērķim) var gadīties ieiet azartā ar naudas krāšanu, un kad tas sāk izdoties pavisam viegli un raiti, jo piemēram ir labi ienākumi, ir vairāki mērķi kas kārojas un arī mtivācija naudu neiztērēt (tostarp tāda, ka naudai vienkārši netiek klāt, kā tas ir BBanka krājkasē), tad var sanāk attapties jau ar vairākām krājkasēm. Bet kurš ir tas brīdis, kad krāšana jau var kļūt par galējību?


Last tālāk

Tev ir liekas grāmatas? Pārdod tās!

Vai kādreiz skaties uz savu grāmatu skapi un domā, kādu daļu vajadzētu izmest, bet ta kā žēl. Bet nu vietu arī aizņem. Un vispār, pret grāmatām jau nevar ar tādu necieņu. Un kam tās vajag.. Un tā tās guļ kastēs, pažobelē vai plauktā un vairo putekļus.

Un tajā pat laikā, Tu gribētu uz veselu gadu abonēt kādu labu žurnālu, aizbraukt uz pirts rituālu vai nopirkt jaunu tosteri, tomēr naudas tam vienkārši ir žēl. Vai pareizāk sakot, ir simtiem citu svarīgāku pirkumu, ko veikt. Bet kā būtu, ja Tavas grāmatas kādam patiesībā ir vajadzīgas? Kā būtu, ja Tu tās varētu pārdot, atbrīvotos vieta un Tu varētu bez sirdsapziņas pārmetumiem ar pirkstu parādot izvēlēties skaistāko, sen kāroto tosteri veikalā? Tad nu lūk, ir tāda vieta, kā sludinājumu portāls tikai grāmatām.


Last tālāk

Kā un vai var nopelnīt Atlants.lv?

Vislabākie ienākumi ir tādi, kas rodas Tev neko nedarot. Pareizāk sakot, vienreiz izdarot un tad neko nedarot. Šāda iespēja ir Atlants.lv. Un tas attiecas ne vien uz skolniekiem un studentiem, bet arī tādiem, kas lasa grāmatas un grib dalīties savā viedoklī, tādiem, kas ir eksperti kādā jomā, kas pēta lietas un tās analizē, un daudziem citiem.


Last tālāk

37 Neparasti krāšanas paņēmieni!

 Lai krāt būtu vienkāršāk, būtu vēlams ieviest kādu principu, kā krāt, vai tas būtu konkrēts datums vai naudas summa, bet tādu, lai nebūtu iemesla lieku reizi apcerēt krāšanas iemeslus. Šeit daži paņēmieni kā krāt naudu.


Last tālāk